Stichting Hulp aan Roemenië
woensdag 27 mei 2020
 
 

Inzameling algemeen

In deze rubriek vindt u informatie over de inzamelingsactiviteiten van onze stichting. In de subrubrieken geven wij u gericht informatie. Mocht u een vraag willen stellen over het schenken van goederen, dan kunt u bellen naar J.M. Brouwer, telefoonnummer 06-444 02 609.

Voor de duidelijkheid willen wij u er op wijzen dat wij geen verkooplocatie hebben zoals regelmatig wordt verondersteld. Stichting Hulp aan Roemenië heeft wel een gedeelte van een grote schuur ter beschikking voor opslag, maar er vindt geen verkoop plaats vanuit deze schuur. Wij organiseren in de zomer een grote rommelmarkt. Informatie kunt u t.z.t. vinden onder “Activiteiten” op deze site.

Bent u op zoek naar een bepaald tweedehands artikel? Neem dan contact op met mevr. P.T. Louwerse-Dekker, tel. 0118-581827.